top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıboundreambigg

Türkiye Girişimcilik Vakfı ile Dream BiGG Tanıtım Etkinliği Gerçekleştirildi

Güncelleme tarihi: 8 Haz 2021

Türkiye Girişimcilik Vakfı (GİRVAK) öncülüğünde 200.000 TL hibe destekli TÜBİTAK 1512 - Girişimcilik Destek Programı (BİGG) başvurusunda bulunmak isteyen Türkiye Girişimcilik Vakfı Challenger, Fellow ve Alumni'lerine yönelik 2 Haziran Çarşamba günü Dream BİGG bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.


Tanıtım toplantısında BİGG programı nedir? Kimler başvurabilir? BİGG süreci nasıl ilerler?1. aşama eğitimleri nelerdir? vb. gibi tüm Dream BİGG süreci hakkında Boğaziçi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Girişimcilik Uzmanı Ünal Aslan tarafından bilgi aktarımı gerçekleştirdi.TÜBİTAK 1512 Girişimcilik Destek Programı (BiGG) Nedir?

TÜBİTAK 1512 Girişimcilik Destek Programı (BiGG) girişimcilerin, teknoloji ve yenilik odaklı iş fikirlerini nitelikli birer iş planına dönüştürerek 200.000 TL hibe ile şirketleşmelerine olanak sağlamaktadır.


Programın 1. Aşamasında yer alan eğitim ve mentorluk programı ise Uygulayıcı Kuruluşlar aracılığı ile gerçekleşmekte ve girişimci adaylarına başarılı bir iş planı hazırlamaları için geniş kapsamlı destekler sağlanmaktadır.


DREAM BiGG programı TÜBİTAK 1512 Girişimcilik Destek Programı (BiGG) uygulayıcı kuruluşlarından olan Boğaziçi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi tarafından yürütülmektedir.


Dream BİGG'e nasıl başvurulur?

DREAM BiGG başvuruları hala devam ediyor, bu fırsatı kaçırmayın. Detaylı bilgi ve başvuru için https://www.boundreambigg.com/basvuru-formu web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

bottom of page