top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıboundreambigg

RS FM'de Dream BiGG Tanıtım Etkinliği Gerçekleştirildi

Güncelleme tarihi: 8 Haz 2021

RS FM (Radyo Sputnik)'te 7 Haziran Pazartesi günü Serhat Ayan ile Yeni Şeyler Rehberi adlı radyo yayınında Dream BİGG program süreci hakkında 200.000 TL hibe destekli TÜBİTAK 1512 - Girişimcilik Destek Programı (BİGG) için Boğaziçi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Girişimcilik Uzmanı Ünal Aslan RS FM yayınına bağlanarak BİGG programı nedir? Kimler başvurabilir? BİGG süreci nasıl ilerler? 1. aşama eğitimleri nelerdir? vb. gibi tüm Dream BİGG programı sürecine değinerek girişimcilere program çağrısı hakkında bilgi aktardı.


TÜBİTAK 1512 Girişimcilik Destek Programı (BiGG) Nedir?

TÜBİTAK 1512 Girişimcilik Destek Programı (BiGG) girişimcilerin, teknoloji ve yenilik odaklı iş fikirlerini nitelikli birer iş planına dönüştürerek 200.000 TL hibe ile şirketleşmelerine olanak sağlamaktadır.


Programın 1. Aşamasında yer alan eğitim ve mentorluk programı ise Uygulayıcı Kuruluşlar aracılığı ile gerçekleşmekte ve girişimci adaylarına başarılı bir iş planı hazırlamaları için geniş kapsamlı destekler sağlanmaktadır.


DREAM BiGG programı TÜBİTAK 1512 Girişimcilik Destek Programı (BiGG) uygulayıcı kuruluşlarından olan Boğaziçi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi tarafından yürütülmektedir.


Dream BİGG'e nasıl başvurulur?

DREAM BiGG başvuruları hala devam ediyor, bu fırsatı kaçırmayın. Detaylı bilgi ve başvuru için https://www.boundreambigg.com/basvuru-formu web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

bottom of page